Kars Gelin Taçı
Kars Gelin Taçı

Kars Gelin Taçı

 

Gelinliği tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri de gelin tacıdır.

 

Gelinliğinizin modeline, saçınızın şekline ve düğün konseptinize göre seçilmesi gereken gelin tacı, farklı tasarımları ile gelin adaylarının beğenisine sunulmuş durumda.Düğünün yapıldığı mevsim ve mekan, gelinlik seçiminizi ve tabii ki gelinliğiniz ile uyumlu olması gereken aksesuarlarınızın seçiminde önemli rol oynamaktadır.Kusursuz bir görüntü için her detay ince ayrıntısına kadar düşünülmeli ve tüm aksesuarların aynı konsepti yansıttığından ve birbiri ile uyum içinde olduğundan emin olunmalıdır. ,

 

Tüm davet süresince kullanacağınız ve güzelliğinizi perçinleyen aksesuarlardan biri olan gelin tacını seçerken kullanım rahatlığını da düşünmeniz gerekmektedir.Mükemmel bir gelin olabilmek ve kusursuz bir görüntü yakalayabilmek için gelin tacımızı özenle seçmemiz gerekmektedir. Yaz aylarında açık havada gerçekleşen kır düğünü ya da sahil düğünlerinde helenistik, bohem gelinlikler en çok tercih edilen modeller arasında ve bu modellere çok yakışan gelin tacı çiçekli ve bahar dalları şeklinde tasarlanmış olanlar olacaktır.

 

Gelin tacı incili olan modeller klasik taç şeklinde olabileceği gibi, hareketli kıvrımlara sahip tasarımlar da bulunmaktadır. Farklı saç modellerine kolaylıkla uygulanabilen bu modeller, birçok düğün konseptine ve gelinliğe de uyum sağlamaktadır. Kış aylarında gerçekleşen salon düğünlerine çok yakışan A kesim ya da prenses gelinlik modelleri ile birlikte kullanılan gelin tacı taşlı olarak seçilebilir.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014